Home Authors Posts by FM Production

FM Production

59 POSTS 0 COMMENTS

Urime ditelindjen komandant

Film poetik nga Fatmir Muja

FATMIR MUJA QUOTES ~ 20

Ditët nuk vlerësohen me sa punë ke bërë Por me sa dashuri ke mbjellur në punët e bëra Një copëz nuk mund...

Elita 5 – E urrej shiun

Teksti: Fatmir Muja Muzika: Virusi

Egzon Ibrahimi – Sofra e pergjakur

Teksti dhe muzika: Fatmir Muja

FATMIR MUJA QUOTES ~ 13

Çdo stinë është e bukur në zemrën tënde të mirë,Nuk ka rrugë të humbura, veç njerëzit mund të jenë të tillë. ~...

Shyhrete Behluli – Nanes

Teksti dhe muzika: Fatmir Muja FM Production 2005

Shtatë ditët dhe shtatë qiejt e namazit

Film dokumentar atistik nga Fatmir Muja
20,831FansLike
2,506FollowersFollow
14,700SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS