Home Authors Posts by FM Production

FM Production

59 POSTS 0 COMMENTS

Mahmut Ferati – Mos me kerko

by FM Production 2001

FATMIR MUJA QUOTES ~ 17

Ashtu siç kanë zemrat, njerëzit botën shohin,Gjërat që s'i ndiejnë, kurrë nuk mund t'i njohin. ~ Fatmir Muja

Violete Kukaj – Drenica ime

by FM Production 1998

FATMIR MUJA QUOTES ~ 21

Zemra është si Diell që dashurinë shfaq nëpërmjet Prezencës Në dashuri s'ka pyetje, ajo është përgjigja e vetë Ekzistencës....

FATMIR MUJA QUOTES ~ 7

Kujt nuk i tepron e pakta, nuk i mjafton as e shumta. ~ Fatmir Muja

Shyhrete Behluli – Ku jemi sot

Teksti dhe muzika: Fatmir Muja
20,831FansLike
2,506FollowersFollow
14,700SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS