video

Egzon Ibrahimi – Ramazani pa ty

Zemrën po e thërrasin tingujt e ezanit Lotët u bashkuan me germa t'Kuranit Zbarz’t mbeti një vend n'sofër t'Ramazanit Një bukë e pandarë, mbeti n’këtë...

A JE TI AJO?

FATMIR MUJA QUOTES ~ 10

Gjurmët e dashurisë, veç të dashuruarit i njohin, Dashuronjësit edhe pa u takuar, njëri-tjetrin shohin. ~ Fatmir Muja

FATMIR MUJA QUOTES ~ 25

Nuk ka viruse nëse ka qeliza të forta dhe gjithnjë ka viruse nëse ka qeliza të dobëta. ~ Fatmir Muja
video

TRËNDAFILI I ÇAMËRISË

O Trëndafil i ÇamërisëTe Qafa e Botës u nda bota jonëE unë shumëherë u turpërova pranë fletës së bardhëQë m’u desh ta...

FATMIR MUJA QUOTES ~ 6

Nëse lutjet e tua në hapjen e dyerve kanë dështuar, Mos u anko për drynin kur çelësi të është...
video

Nata e fundit në Tiranë

Ja si fshihet dielli larg Dajtit e ia sjell edhe një natë Tiranës! Nata çdoherë na e kujton një fund sepse çdo...
video

Elita 5 – E urrej shiun

Teksti: Fatmir Muja Muzika: Virusi

FATMIR MUJA QUOTES ~ 20

Ditët nuk vlerësohen me sa punë ke bërë Por me sa dashuri ke mbjellur në punët e bëra Një copëz nuk mund...

STAY CONNECTED

20,831FansLike
2,506FollowersFollow
14,700SubscribersSubscribe

FEATURED

MOST POPULAR

Egzon Ibrahimi – Ramazani pa ty

Zemrën po e thërrasin tingujt e ezanit Lotët u bashkuan me germa t'Kuranit Zbarz’t mbeti një vend n'sofër t'Ramazanit Një bukë e pandarë, mbeti n’këtë...
video

TRËNDAFILI I ÇAMËRISË

FATMIR MUJA QUOTES ~ 2

LATEST REVIEWS

Nata e fundit në Tiranë

Ja si fshihet dielli larg Dajtit e ia sjell edhe një natë Tiranës! Nata çdoherë na e kujton një fund sepse çdo...

TË DUA

LATEST ARTICLES